Foci a köbön

Remek csere: Kerekes Zoltán eldöntötte

GYÁL–ÓCSA 3–1 » A Pest megyei II. osztály, Déli csoport 30. fordulójában voltaképpen papírforma-eredmény született.

A Boda Imre edzőt görögországi útja miatt nélkülöző házigazda a 84. minutumban cserélt, Nagy Tamás helyett Kerekes Zoltán lépett pályára, aki a 92. percben egy kiugratás után szépen rávezette a kapusra, majd elfektette Szöllősi Norbertet és a hálóba gurított, kialakítva ezzel a végeredményt. Rajta kívül a hazai győzelemben elévülhetetlen érdemeket szerzett Gál Roland, aki kétszer talált a látogató kapujába, míg a vizitálók részéről Tóth Máté volt eredményes, aki azonban hiába szerzett vezető találatot, a végén mindez egy pontot sem ért. Érdekesség, hogy a két csapat őszi bajnokija úgy ért véget 2–2-vel, hogy a szünetben Andorkó Benjámin duplájával a Gyál vezetett2–0-ra, ám az Ócsa felállt a padlóról, köszönhetően Tunner Norbert és Krizsán Gábor góljának.